User displays (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Search
tr: Ara

en: Default
tr: Varsayılan

en: Picture
tr: Görsel

en: Block
tr: Blok

en: Plain text
tr: Düz metin

en: User profile
tr: Kullanıcı profili

en: Text only
tr: Sadece metin

en: URL filter
tr: URL filtresi

en: Plain text, linked to user
tr: Düz metin, kullanıcıya bağlantılı
