User displays (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Search
uk: Пошук

en: Default
uk: Базово

en: Picture
uk: Зображення

en: Block
uk: Блок

en: Plain text
uk: Простий текст

en: User profile
uk: Профіль користувача

en: Text only
uk: Тільки текст

en: URL filter
uk: URL фільтр

en: H1 title
uk: H1 заголовок

en: H2 title
uk: H2 заголовок

en: Paragraph title
uk: Заголовок абзацу
