User displays (6.x-1.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Search
bg: Търси

en: Default
bg: По подразбиране

en: Picture
bg: Изображение

en: Block
bg: Блокирай

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: User profile
bg: Потребителски профил

en: URL filter
bg: URL филтър
