User displays (6.x-1.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Picture
el: Εικόνα

en: Block
el: Μπλοκ

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: URL filter
el: Φίλτρο URL
