User displays (6.x-1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Search
eo: Serĉu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Picture
eo: Bildo

en: Block
eo: Bloko

en: URL filter
eo: URL-filtro
