User displays (6.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Search
kk: Іздестіру

en: Default
kk: Стандартты

en: Picture
kk: Сүрет

en: Block
kk: Блок

en: URL filter
kk: URL фильтірі
