User displays (6.x-1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Search
mn: Хайх

en: Default
mn: Анхны утга

en: Picture
mn: Зураг

en: Block
mn: Хавтан

en: Plain text
mn: Энгийн текст
