User displays (6.x-1.3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Search
nl: Zoeken

en: Default
nl: Standaard

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Block
nl: Blok

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: User profile
nl: Gebruikersprofiel

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: URL filter
nl: URL-filter

en: H1 title
nl: H1-titel

en: H2 title
nl: H2-titel

en: Paragraph title
nl: Paragraaftitel
