User displays (6.x-1.4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Search
af: Soek

en: Default
af: Verstek

en: Picture
af: Prentjie

en: Block
af: Blok

en: User profile
af: Gebruikersprofiel

en: URL filter
af: URL-filter
