User displays (6.x-1.4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Search
et: Otsing

en: Default
et: Vaikimisi

en: Picture
et: Pilt

en: Block
et: Plokk

en: Plain text
et: Lihttekst

en: User profile
et: Kasutaja profiil
