User displays (6.x-1.4) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Picture
gl: Imaxe

en: Block
gl: Bloque

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: User profile
gl: Perfil de usuario

en: Text only
gl: So texto

en: URL filter
gl: Filtro de URL
