User displays (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Search
he: חיפוש

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Picture
he: תמונה

en: Block
he: בלוק

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: User profile
he: פרופיל משתמש

en: URL filter
he: מסנן כתובות URL
