User displays (6.x-1.4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Search
hy: Որոնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Picture
hy: նկար

en: Block
hy: Բլոկ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ
