User displays (6.x-1.4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Search
ja: 検索

en: Default
ja: デフォルト

en: Picture
ja: 写真

en: Block
ja: ブロック

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: User profile
ja: ユーザープロフィール

en: URL filter
ja: URLフィルター

en: Display suite
ja: ディスプレイスイート

en: Paragraph title
ja: パラグラフタイトル
