User displays (6.x-1.4) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Text only
kn: ಪಠ್ಯ ಮಾತ್ರ
