User displays (6.x-1.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Search
sl: Išči

en: Default
sl: Privzeto

en: Picture
sl: Slika

en: Block
sl: Blok

en: Plain text
sl: Golo besedilo
