User displays (6.x-1.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Default
ro: Implicit

en: Picture
ro: Imagine

en: Block
ro: Bloc

en: Plain text
ro: Text simplu

en: User profile
ro: Profil utilizator

en: URL filter
ro: Filtru URL
