User displays (6.x-2.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Search
eu: Bilatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Picture
eu: Irudia

en: Block
eu: Blokea

en: Plain text
eu: Testu laua

en: User profile
eu: Erabiltzailearen profila

en: URL filter
eu: URL iragazkia
