User displays (6.x-2.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Picture
km: រូបភាព

en: Block
km: ប្លុក

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: URL filter
km: តម្រង URL
