User displays (6.x-2.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Search
ast: Guetar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Picture
ast: Imaxe

en: Block
ast: Bloque

en: Plain text
ast: Testu planu
