User displays (6.x-2.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Picture
bo: པར

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: User profile
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆ
