User displays (6.x-2.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Default
cs: Výchozí

en: Picture
cs: Obrázek

en: Block
cs: Blok

en: Plain text
cs: Prostý text

en: User profile
cs: Profil uživatele

en: Text only
cs: Pouze text

en: URL filter
cs: URL filtr
