User displays (6.x-2.1) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Search
de: Suche

en: Default
de: Standard

en: Picture
de: Bild

en: Plain text
de: Klartext

en: User search
de: Suche nach Benutzern

en: User profile
de: Benutzerprofil

en: Text only
de: Nur Text

en: URL filter
de: URL-Filter

en: Display suite
de: Display Suite

en: H1 title
de: H1-Titel

en: H2 title
de: H2-Titel

en: H2 block title
de: H2-Blocktitel

en: Paragraph title
de: Absatztitel

en: Picture linked to profile
de: Bild verlinkt zum Profil

en: Full profile
de: Vollständiges Profil

en: H1 title, linked to user
de: H1 Titel, mit Benutzer verlinkt

en: H2 title, linked to user
de: H2 Titel, mit Benutzer verlinkt

en: H2 block title, linked to user
de: H2 Block-Titel, mit Benutzer verlinkt

en: Paragraph title, linked to user
de: Absatz Titel, mit Benutzer verlinkt

en: Plain text, linked to user
de: Reiner Text, verlinkt zum Benutzer

en: Extended profile display options
de: Erweiterte Optionen für die Profilanzeige

en: Preprocess variables
de: Aufbereitungs-Variablen

en: No user found.
de: Kein Benutzer gefunden.

en: Override user search page
de: Benutzersuchseite überschreiben
