User displays (6.x-2.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Picture
dz: པར།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: URL filter
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་ཚགས་མ།
