User displays (6.x-2.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Search
fil: Hanapin

en: Default
fil: Pamantayan

en: Picture
fil: Larawan

en: Block
fil: Tipak

en: URL filter
fil: Tagasala ng URL
