User displays (6.x-2.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Search
az: Axtarış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Picture
az: Şəkil

en: Block
az: Blok

en: Plain text
az: Adi mətn

en: User search
az: İstifadəçi axtarışı
