User displays (6.x-2.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Search
hi: खोज

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Picture
hi: चित्र

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट

en: User search
hi: उपयोगकर्ता खोज

en: URL filter
hi: URL फिल्टर
