User displays (6.x-2.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Search
lv: Meklēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Picture
lv: Attēls

en: Block
lv: Bloks

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: User search
lv: Lietotāju meklēšana

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: URL filter
lv: URL filtrs
