User displays (6.x-2.0) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Search
no: Søk

en: Default
no: Standard

en: Picture
no: Bilde

en: Block
no: Blokk

en: Plain text
no: Ren tekst

en: User search
no: Brukersøk

en: URL filter
no: URL-filter
