Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Cancel
af: Kanseleer

en: view
af: bekyk

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Read %username's latest blog entries.
af: Lees %username se jongste bloginskrywings.

en: History
af: Geskiedenis

en: Delete all
af: Wis alles uit

en: Updated URL for feed %title to %url.
af: URL vir voer %title opgedateer na %url.

en: Failed to parse RSS feed %site: %error at line %line.
af: Kon nie die RSS voer van %site verwerk nie: %error op lyn %line.

en: view recent blog entries
af: Bekyk onlangse bloginskrywings

en: Are you sure you want to delete these items?
af: Is jy seker jy wil hierdie items uitwis?
