Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: view
am: ትይታ

en: History
am: ታሪክ

en: URL
am: ዩአርኤል
