Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Cancel
ar: إلغاء

en: view
ar: عرض

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: History
ar: الأرشيف

en: URL
ar: العنوان URL

en: Delete all
ar: حذف الكل

en: Updated URL for feed %title to %url.
ar: تم تحديث مسار تلقيمة %title إلى %url.

en: Blog
ar: المدونة

en: Are you sure you want to delete these items?
ar: هل أنت متأكد من رغبتك في حذف هذه العناصر؟
