Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: view
ast: vista

en: History
ast: Historial

en: Delete all
ast: Desanicialo too

en: Blog
ast: Blogue

en: Are you sure you want to delete these items?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar estos elementos?
