Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Cancel
az: Ləğv et

en: view
az: görünüş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: History
az: Tarix
