Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Cancel
be: Адмяніць

en: view
be: глядзець

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: RSS - %title
be: %title RSS - стужкі

en: Read %username's latest blog entries.
be: Прачытаць апошнія допісы на блогу %username.

en: History
be: Гісторыя

en: URL
be: Спасылка

en: Delete all
be: Выдаліць усё

en: Updated URL for feed %title to %url.
be: Спасылка стужкі %title абноўленая на %url.

en: Blog
be: Блог

en: view recent blog entries
be: праглядзець апошнія допісы блогу

en: Are you sure you want to delete these items?
be: Вы насамрэч хочаце выдаліць гэтыя элементы?
