Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Cancel
bg: Отмени

en: view
bg: преглед

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: History
bg: История

en: Delete all
bg: Изтрий всички

en: Updated URL for feed %title to %url.
bg: Обновен URL за канал %title, а именно %url.

en: Blog
bg: Блог

en: Are you sure you want to delete these items?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тези елементи?
