Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: view
bn: প্রদর্শন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: History
bn: ইতিহাস

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Blog
bn: ব্লগ
