Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Updated URL for feed %title to %url.
bo: བསྡུས་བརྗོད་%title་ཡི་དྲ་གནས%url་ལ་གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Are you sure you want to delete these items?
bo: ལས་གཞི་འདི་དག་སུབ་པ་གཏན་འཁེལ་ཡིན་ནམ།
