Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: History
bs: Istorija

en: Delete all
bs: Obriši sve

en: Are you sure you want to delete these items?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati ove stavke?
