Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: view
ca: mostra

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: History
ca: Història

en: Delete all
ca: Suprimeix-ho tot

en: Updated URL for feed %title to %url.
ca: Actualitzat l'URL pel canal %title a %url.

en: Blog
ca: Bloc

en: Are you sure you want to delete these items?
ca: Esteu segur que vols eliminar aquest element?
