Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Cancel
cs: Zrušit

en: view
cs: zobrazit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: History
cs: Historie

en: Delete all
cs: Smazat vše

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Updated URL for feed %title to %url.
cs: Aktualizace URL pro zdroj %title na %url.

en: Are you sure you want to delete these items?
cs: Určitě odstranit tyto položky?
