Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Cancel
cy: Diddymu

en: view
cy: gweld

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: History
cy: Hanes

en: Delete all
cy: Dileu i gyd

en: Updated URL for feed %title to %url.
cy: URL wedi ei ddiweddaru ar gyfer porthwr %title i %url.

en: Are you sure you want to delete these items?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu'r eitemau hyn?
