Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Cancel
da: Annullér

en: view
da: vis

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: History
da: Historik

en: Delete all
da: Slet alle

en: Updated URL for feed %title to %url.
da: URL for feedet %title ændret til %url.

en: Are you sure you want to delete these items?
da: Ønsker du at slette disse elementer?
