Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Cancel
de: Abbrechen

en: view
de: Ansicht

en: This action cannot be undone.
de: Diese Aktion kann nicht rückgängig gemacht werden.

en: History
de: Verlauf

en: Delete all
de: Alles löschen

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Original author
de: Ursprünglicher Autor

en: Updated URL for feed %title to %url.
de: URL für Feed %title zu %url geändert.

en: Are you sure you want to delete these items?
de: Möchten Sie diese Elemente wirklich löschen?
