Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: view
dz: སྟོན།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Delete all
dz: ཆ་མཉམ་བཏོན་གཏང་

en: Updated URL for feed %title to %url.
dz: མཁོ་སྤྲོད་འབད་ནི་%title ལས་ %url གི་དོན་ལུ་ དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད་པའི་ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Are you sure you want to delete these items?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ཨ་ནི་རྣམ་གྲངས་ཚུ་བཏོན་གཏང་ནི་ལུ་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?
