Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: view
el: προβολή

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: History
el: Ιστορικό

en: Delete all
el: Διαγραφή όλων

en: Updated URL for feed %title to %url.
el: Η διεύθυνση URL για τη ροή %title ενημερώθηκε, η νέα διεύθυνση είναι: %url.

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Are you sure you want to delete these items?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε αυτά τα στοιχεία;
