Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: view
eo: rigardi

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: History
eo: Historio

en: Delete all
eo: Forigu ĉiujn

en: Updated URL for feed %title to %url.
eo: Ĝisdatigis URL-n por fluo %title al %url.

en: Blog
eo: Blogo

en: Are you sure you want to delete these items?
eo: Ĉu vi certas ke vi volas forigi tiujn erojn?
