Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Cancel
es: Cancelar

en: view
es: vista

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Read %username's latest blog entries.
es: Leer las últimas entradas del blog de %username.

en: History
es: Historial

en: Delete all
es: Eliminar todo

en: General Settings
es: Configuración General

en: Updated URL for feed %title to %url.
es: URL actualizada a %url para el canal de noticias %title.

en: Are you sure you want to delete these items?
es: ¿Está seguro que desea eliminar estos elementos?
