Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Cancel
et: Tühista

en: view
et: näita

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: History
et: Ajalugu

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: Original author
et: Algne autor

en: Updated URL for feed %title to %url.
et: Uuendati uudisvoo %title internetiaadressi, uus aadress on %url.

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Are you sure you want to delete these items?
et: Kas soovid kindlasti need elemendid kustutada?
