Ubuntu Drupal Planet (6.x-5.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: view
eu: ikusi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Read %username's latest blog entries.
eu: Irakurri %username-(r)en azken blog sarrerak

en: History
eu: Historia

en: Delete all
eu: Ezabatu guztia

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Updated URL for feed %title to %url.
eu: %title jarioaren URLa eguneratua izan da %url-ra.

en: Blog
eu: Bloga

en: view recent blog entries
eu: ikusi azken blog sarrerak

en: Are you sure you want to delete these items?
eu: Elementu hauek ezabatzera zoaz. Ziur zaude?
